Havens, diepte

De havens in Harlingen zijn verschillend van diepte.

 lengteHoogte
kade/steigerDiepteGeul
+ NAP- NAP- NAP
Industriekade paal 1-81403,006,507,50
Industriekade paal 8-386003,007,507,50
Korte Lijnbaankade4503,208,508,50
Visserskade2603,006,006,00
Dok oost1853,754,90
Dok west1703,004,90
Vluchthaven1652,504,50
Vissershaven betonsteiger2403,005,20
Vissershaven steiger hout4002,505,20
NW Willemshaven charterkade2003,006,00
Tsjerk Hiddessluizen4,50
Tsjerk Hiddesdrempel4,40
Voorhaven7,50
Hermeskade280+/- 0,803,75
NW Willemshaven3653,506,006,20
NW Willemshaven achterin5,60
Plankenpad1302,004,50
Wilbrinkkade2104,007,50
Zuiderpiersteiger5003,002,50 tot 5,60
Wachtpalen Noorderpier2104,007,50

Neem voor meer informatie contact op met de Havendienst Harlingen via: